Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 18. jūlijs
Trešdiena
Rozālija, Roze
+24.5 °C
daļēji mākoņains

Daugavpilī piekto reizi notiks biznesa forums

Publicitātes foto

20. un 21. septembrī notiks tradicionālais Austrumbaltijas biznesa forums, kurā piedalīsies Latvijas un tuvējo ārzemju uzņēmumu pārstāvji. Šajā pasākumā dalībnieki saņems vispusīgu informāciju par biznesa iespējām Daugavpilī un Latgalē, tiks rīkotas diskusijas par eksporta, investīciju vides un profesionālu kadru tēmām.

Pirmajā dienā ieplānots Ziemeļu industriālās zonas apmeklējums un kultūras programma Daugavpils cietoksnī. Savukārt otrajā dienā visi galvenie notikumi risināsies Daugavpils teātrī, kur tiks nolasīti ekspertu ziņojumi un būs kontaktu birža. Pēc oficiālās daļas pl. 19.00 notiks atklāto diskusiju pasākums „Lavka”, kuras tēma būs „Vai vieglu būt jaunam?”, bet pl. 20.00 uzņēmēji varēs tikties neformālā gaisotnē.

Daugavpils domes Attīstības departaments lūdz reģistrēties līdz 31. augustam, izmantojot elektronisko pieteikumu pašvaldības mājas lapā www.daugavpils.lv.

Informācija: attistiba@daugavpils.lv, tālrunis +371 65476064.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.