Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 18. jūlijs
Trešdiena
Rozālija, Roze
+24.5 °C
daļēji mākoņains

Jauna maksa Pilskalnes kultūras iestādēs

ilukste.lv

Ilūkstes novada domes deputāti noteica jaunu pakalpojumu maksu Pilskalnes kultūras iestādēs Doļnajas kultūras namā un atpūtas mājā „Dubezers”.

Pilskalnes pagasta pārvaldes vadītāja Ludmila Riekstiņa atzīst, ka, pieaugot vairākām izmaksām (dārgāka elektrība, veikti remonti), ir palielināta maksa dažiem pakalpojumiem, piemēram, saunas izmantošana atpūtas mājā „Dubezers” līdz 4 h maksās 40 eiro iepriekšējo 25 eiro vietā. Tikmēr Doļnajas kultūras nama telpu izmantošanas maksa ir 30 nevis 35 eiro diennaktī, kā bija iepriekš, jo dažus gadus nav bijuši lielāki ēkas kapitālie remonti. 

„Atpūtas mājā „Dubezers” visu gadu ir pieprasīti saunas pakalpojumi, tāpat izīrē svinību zāli, tikmēr Doļņajas kultūras namā notiek galvenokārt bēru pasākumi, tāpat jaunieši 1 - 2 reizes gadā rīko savus pasākumi,” teica L. Riekstiņa.  

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.