Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 20. novembris
Otrdiena
Anda, Andīna, Vigo
-2.0 °C
daļēji mākoņains

Rēzeknes pilsētas kausa izcīņa pludmales volejbolā MIX

rezekne.lv

Piektdien, 13. jūlijā, Rēzeknes pilsētas pludmalē pie Kovšu ezera norisinājās Rēzeknes pilsētas kausa izcīņas pludmales volejbolā MIX (viena sieviete + viens vīrietis) komandām trešā posma spēles, kurās piedalījās 14 komandas. Spēles notika kā jau ierasts pēc divmīnusu sistēmas, katram dalībnieku pārim garantējot divas spēles. Finālspēlēm kvalificējās komandas “Dārzeņi”, “Elīna/Artis”, “Bieržgaļs” un “Zuļiki”. Par trešā posma uzvarētājiem kļuva komanda “Elīna/Artis” (Elīna Mičule un Artis Zvīdris), kuri finālspēlē par pirmo vietu uzvarēja komandu “Bieržgaļs” (Oļegs Žukovs un Viktorija Žukova). Trešo vietu izcīnīja komanda “Dārzeņi” (Santa Springa un Sandris Turlajs), kuri finālspēlē par trešo vietu uzvarēja komandu “Žuļiki” (Ausma Meinerte/Aleksandrs Zeltiņš).

Kopvērtējums pēc trešā posma:

1. “Elīna/ Artis” (Elīna Mičule/Artis Zvīdris) – 41 punkts
2. “Bērziņa/ Ivulāns” (Sanita Bērziņa/ Oskars Ivulāns) – 28
3. “Dārzeņi” (Santa Springa/Sandris Turlajs) – 27
4. “VK” (krista Circene/Modris Vasiļevskis) – 25,5
5. “ILKA” (Jekaterina Borisovska-Cvetkova/Ilgvars Gritāns) – 23,5
6. “Žuļiki” (Ausma Meinerte/Aleksandrs Zeltiņš) – 23
7. “Santa/ Dainis” (Santa Ostrovska/Dainis Lucijanovs) – 20,5
8. “Jupiteri” (Linda Bumbiša/ gaitis Bobrovs) – 20
9. “Lucijanova/ Strankaļs” (Amanda Lucijanova/Reinis Strankaļs)- 18,5
10.-11. “Lucijanovs/ Žukova” (Viktorija Žukova/Dainis Lucijanovs) -14
“Jurijs/Jana” (Jurijs Dmitrijevs un Jana Poļaka) – 14

Bet svētdien, 14. jūlijā, turpat Kovšu ezera pludmalē norisinājās Rēzeknes pilsētas atklātās Kausa izcīņas pludmales volejbolā otrā posma spēles, kurās 12 sieviešu un 8 vīriešu komandas cīnījās par veikborda parka “GoWake” balvām. Spēles tāpat kā MIX komandām notika pēc divmīnusu sistēmas, katram dalībnieku pārim garantējot divas spēles.

Dāmām pirmo vietu izcīnīja viešņas no Daugavpils novada – komanda “1+1” (Inga Macenko un Nadežda Saveļjeva), kuras finālspēlē par pirmo vietu ar 2:0 uzvarēja Bērzgales komandu “Žukova/Tripane” (Viktorija Žukova un Anna Tripane). Savukārt spēlē par trešo vietu komanda “Krāslava” (Aleksandra Andrukoviča un Solvita Ekmane) ar 2:0 pārspēja komandu “MARLI” (Marta Ločmele un Linda Bumbiša).

Dāmu komandu kopvērtējums pēc otrā posma:

“MARLI” (Marta Ločmele/Linda Bumbiša) – 7 punkti
“Žukova/ Tripane” (Viktorija Žukova/Anna Tripane) – 7,5
“Krāslava” (Aleksandra Andrukoviča/Solvita Ekmane) – 10,5
-5. “Dagda” (Jana Poļaka/Ilze Beitāne) – 18
“Lucatnika/Laurecka” (Laura Lucatnika/Dagmāra Helēna Laurecka) – 18

Dalība tikai vienā posmā:

1.-2. “Seagull” (Diāna Malinoska, Natālija Bardzejeva) – 1 punkts
“1+1” (Inga Macenko un Nadežda Saveļjeva) – 1
3. “BaltRez” (Katerina Jefremova, Agnese Madžule) – 2
4. “Karameles” (35+) (Anita Gudrika, Jeļena Kozere, Inga Ivanova) – 4
5.-7. “Elīna/Santa” (Elīna Mičule/Santa Springa) – 5,5
“Elīna/Amanda” (Elīna Mičule/Amanda Lucijanova) – 5,5
“Santa/ Agnese” (Santa Ostrovska/Agnese Madžule) – 5,5
8. ”Aisma/Katja” (Aisma Ziemel/Jekatrina Borisovska-Cvetkova) – 7,5

Kungiem pirmo vietu izcīnīja komanda “Bērzgale” (Arnis Žogots un Oļegs Žukovs), kuri finālspēlē par pirmo vietu spraigā cīņā ar 2:0 uzvarēja komanda “ZPD” (Ermīns Potašs un Artis Zvīdris). Bet finālspēlē par trešo vietu komanda “Dainis/Andris” (Dainis Lucijanovs/Andris Zunda) ar 2:0 pārspēja komandu “Uzvārdi” (Jānis Višs un Armands Ivulāns).

Kungu komandu kopvērtējums pēc otrā posma:

1. “ZPD” (Ermīns Potašs/Artis Zvīdris) – 5 punkti
2. “Dainis/ Andris” (Dainis Lucijanovs/ Andris Zunda) – 10,5
3. “Teikļinīki” (Oskars Ivulāns/Aigars Brīvers) – 11

Dalība tikai vienā posmā:

1.-2. “Ziedi” (Normunds Puķītis/Mārtiņš Jansons) – 1 punkts
“Bērzgale” (Arnis Žogots/Oļegs Žukovs – 1
3. “Aksjonova” (Arnis Žogots/Viktors Tarakanovs) – 2
4.-5. “Oļeg + Misha” (Oļegs Žukovs/Mihails Tihonovičs) – 4
“Uzvārdi” (Jānis Višs un Armands Ivulāns) – 4
6.-8. “Salnava” (Emīls Ločmelis/Jānis Potašs) – 5,5
“DePo” (Kaspars Potašovs/Eduards Dekterevs) – 5,5
”Bukmuiža” (Artūrs Zobkovs/Jānis Jančenko) – 5,5