Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 20. septembris
Ceturtdiena
Ginters, Guntra, Marianna
+18.8 °C
skaidrs laiks

Var pieteikties pašvaldības stipendijām

pixabay.com

Līdz 31. augustam var pieteikties Daugavpils novada pašvaldības stipendijai. Nākamajā mācību gadā plānots atbalstīt piecus topošos dažādu nozaru speciālistus, kuri jau būs uzsākuši studijas augstskolā.

Lauksaimniecības jomā stipendija paredzēta diviem topošajiem agronomiem ar specializāciju laukkopībā un ciltslietu zootehniķim, tāpat stipendija paredzēta vienam topošajam speciālistam pārtikas produktu tehnoloģijas jomā -- pārtikas un dzērienu tehnoloģiju inženierim un būvniecības jomā – inženierim būvniecībā.

Lai pieteiktos stipendijai, studējošajam jāiesniedz komisijai iesniegums stipendijas saņemšanai, izziņa no augstskolas par studiju faktu, vienošanās ar uzņēmēju un dokumenti, kas apliecina bāreņa, trūcīgas ģimenes vai daudzbērnu ģimenes statusu (ja attiecināms).

Minētie dokumenti aizlīmētā aploksnē ar norādi “Daugavpils novada domes Stipendiju piešķiršanas komisijai” līdz 31. augustam jāiesniedz Daugavpils novada domē, Daugavpilī, Rīgas ielā 2, 20. kabinetā.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.