Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 23. septembris
Svētdiena
Vanda, Veneranda, Venija
+10.4 °C
neliels lietus

Krāslavā notiek iedzīvotāju aptauja

freeimages.com

31. jūlijā noslēgsies Krāslavas novada iedzīvotāju aptauju, kuras rezultāti tiks iekļauti Krāslavas novada Attīstības programmā 2019.-2025. gadam, pastāstīja Krāslavas novada domes Attīstības nodaļas vadītāja Ināra Dzalbe.

Anketas pieejamas gan elektroniski, gan papīra formātā Krāslavas novada domē un pagastu pārvaldēs. Tajās var atbalstīt iedzīvotāju iesniegtos priekšlikumus par dienas centra senioriem, tēlnieka N. Āronsona piemiņas skvēra, dzīvnieku patversmes un skrituļslidotāju, velosipēdistu un rollerslēpotāju trases izveidošanu. Tāpat tiek jautāts par pozitīvām pārmaiņām, kas ir notikušas novadā beidzamajos piecos gados, - vai ir sakārtota uzņēmējdarbības vide, ceļu un tūrisma infrastruktūra, uzlaboti sociālie un komunāli pakalpojumi u.c.  

Anketā var novērtēt jau sakārtotos objektus un infrastruktūru. Tāpat krāslavieši aicināti uzsvērt riskus, kas kavē novada attīstību.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.