Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 20. septembris
Ceturtdiena
Ginters, Guntra, Marianna
+13.8 °C
skaidrs laiks

Iecelti jauno sporta skolu vadītāji

Renāts Vabiščevičs un Anna Titova // Foto: Aleksandrs Rube

26. jūlijā Daugavpils domes kārtējā sēdē tika apstiprināti divu jauno Sporta pārvaldes struktūru – Ledus skolas un Individuālo sporta veidu skolas direktori – hokejists un  treneris Renāts Vabiščevičs un vieglatlēte, sporta meistare Anna Titova. Konkursā uz šiem amatiem piedalījās attiecīgi 6 un 5 pretendenti.

Direktoru apstiprināšanā neiztika bez tradicionālās deputātu sarīkotās pārbaudes – pirmām kārtām runa bija pa tās vai citas sporta jomas attīstības perspektīvām. Turklāt pagaidām gan R. Vabiščevičam, gan A. Titovai joprojām atklāts ir profilam atbilstošas papildus izglītības iegūšanas jautājums.

Atgādinām, ka lēmums par Sporta pārvaldes reorganizāciju tika pieņemts šī gada maijā. Saskaņā ar jauno darbības principu, Ledus skolas paspārnē būs hokejs, daiļslidošana, kā arī mākslas un sporta vingrošana. Savukārt Individuālo sporta veidu skolas pārziņā būs vieglatlētika, biatlons, paukošana, smagatlētika, brīvā cīņa, grieķu—romiešu cīņa, teniss, airēšana, peldēšana, šaušana un bokss.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.