Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 19. septembris
Trešdiena
Muntis, Verners
+16.8 °C
skaidrs laiks

Plāno labiekārtot Daugavas krastu pilsētas centrā

Jeļena Čursina

Daugavpils domes Pilsētbūvniecības un vides komisijas sēdē tika skatīts jautājums par teritorijas labiekārtošanu Daugavas krastā iepretim Daugavpils novada domei.

Pašlaik šeit atrodas neliela piestātne, no kuras atiet kuteris, lai vestu interesentus ekskursijā pa upi, taču apkārtējā teritorija ir pavisam bēdīgā stāvoklī, -- izdrupis asfalta nogāzē zem arkas, krūmiem aizaudzis krasts, vietu „izdaiļo” vien tualete spilgti zilā krāsā.

Pilsētbūvniecības un vides komisija nolēma sakārtot šo teritoriju, pārvēršot to par ērtu pilsētnieku atpūtas zonu. Drošības nolūkos un kontrolei šeit, visdrīzāk, uzstādīs apgaismojumu un videonovērošanu. Turklāt komisijas locekļi uzskata, ka, izstrādājot šīs vietas infrastruktūru, jāņem vērā arī tas, ka palu laikā tā applūst, tāpēc visām konstrukcijām, kuras tur tiks uzstādītas, jābūt mobilām.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.