Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 22. jūlijs
Pirmdiena
Marija, Marika, Marina
+16.6 °C
apmācies

Papildu autobusi un vilciens uz Aglonu

pv.lv

Nodrošinot iedzīvotājiem iespēju nokļūt Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkos Aglonā un pēc svētkiem – atpakaļ mājās, no 13. līdz 15. augustam tiks atklāti jauni papildu autobusu reisi un pagarināti vairāki esošie autobusu un vilcienu reisi. Izmaiņas skars trīs autobusu maršrutus un vienu vilciena maršrutu. Autotransporta direkcija aicina pasažierus plānot savu braucienu un laikus pārbaudīt autobusu un vilcienu kustības sarakstu mājaslapā www.atd.lv sadaļā Kustības saraksti.

No 13. līdz 15. augustam tiks veiktas izmaiņas AS „Nordeka” apkalpotajā maršrutā Nr. 7981 Rīga–Preiļi, atsevišķus autobusu reisus pagarinot līdz Aglonai. Tāpat tiks pagarināti divi vilciena maršruta Rīga–Daugavpils reisi, lai 14. augustā iedzīvotājiem būtu iespēja tikt uz Aglonu, bet pēc svētkiem, 15. augustā, – atpakaļ uz Rīgu.

14. un 15. augustā AS „Rēzeknes autobusu parks” apkalpotajā maršrutā Nr. 5627 Rēzekne–Malta–Feimaņi tiks atklāti kopumā četri papildu reisi, kas tiks pagarināti līdz Aglonai. Abās dienās arī SIA „Jēkabpils autobusu parks” apkalpotajā maršrutā Nr. 5714 Preiļi–Aglona–Grāveri tiks atklāti kopumā 18 jauni reisi, kas tiks izpildīti tikai līdz Aglonai vai no Aglonas virzienā uz Preiļiem. Lai iedzīvotāji varētu no svētku norises vietas ērti nokļūt  stacijā un pagūt uz vilcienu Rīga–Aglona, vai, tieši otrādi, braucot ar vilcienu no Rīgas, tikt līdz svētku norises vietai, vairāki maršruta Preiļi–Aglona–Grāveri autobusi tiks pieskaņoti vilciena kursēšanas grafikam.

Informācija par papildu reisu kursēšanas grafiku pieejama www.atd.lv