+2.9 °C
apmācies

Juniori startēja kārtējās finālsacīkstēs

pexels.com

Zviedrijas spīdveja Elites sērijas sacensībās čempionāta līdere komanda „Eskilstuna Smederna” tikās ar pastarīti „Masarna Avesta”. 7. augustā sacīkstes noslēdzās neizšķirti – 45:45, bet Andžejs Ļebedevs, kurš pārstāv „Eskilstuna Smederna”, izcīnīja 3 punktus.

Daugavpils spīdvejista sniegums Zviedrijā ir vājš – Andžejs startējis astoņās sacensībās, vidējais rādītājs braucienā – 1,5 punkti.

Pašlaik „Eskilstuna Smederna” atrodas otrajā vietā, zaudējot 2 punktus komandai „Dakarna Malilla”.

Gdaņskā notika Polijas junioru čempionāta kārtējais pusfināls, kurā „Lokomotīvei” sestā vieta. Daugavpils komandai šoreiz nebija spēcīgākais sastāvs, taču labi veicās Dāvim Kurmim – 8 punkti, Elvis Avgucevičs palika tukšā, Ernests Matjušonoks izcīnīja 4 punktus.

8. augustā Grudzendzā „Lokomotīve” palika pēdējā – septītajā vietā (13 punkti). D. Kurmim atkal 8 punkti, Elvim – 3, bet Ernestam – 2 punkti.