Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 21. septembris
Piektdiena
Mariss, Matīss, Modris
+23.0 °C
skaidrs laiks

„Iesildīšanās” pirms mācību gada

Publicitātes foto

Septembra pirmajās dienās Daugavpils jaunieši varēs piedalīties divos interesantos pasākumos, kuri tiks speciāli organizēti pirms mācību gada sākuma.

Šogad 1. septembris ir sestdien, tāpēc vēl divas dienas varēs atpūsties, turklāt šajā dienā pilsētā notiks tradicionālais jauniešu festivāls „Artišoks”. Dubrovina parkā no pl. 15.00 līdz 22.00 varēs piedalīties radošajās darbnīcās, izstādēs un sacensībās, jauniešiem pastāstīs par brīvā laika pavadīšanas iespējām Daugavpilī un neformālo izglītību.

„Artišoka” īpašais viesis būs Edgars Kreilis (šovu „X Faktors” un „Supernova” dalībnieks), savukārt vakarā būs diskotēka.

3. septembra vakarā pilsētas skolēni tiek aicināti uz Vienības laukumu, kur pl. 18.00 būs atrakcijas un dažādas citas izklaides. Pl. 19.00 sāksies vietējo mākslinieku koncerts, pēc tam – diskotēka.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.