Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 21. septembris
Piektdiena
Mariss, Matīss, Modris
+23.0 °C
skaidrs laiks

Izdos Ilūkstes novadam veltītu grāmatu

pexels.com

Ilūkstes novadā notiek dzejas un fotogrāfiju konkurss, un labākie darbi tiks publicēti grāmatā „Manas pēdas novadā”, kas būs veltīta Ilūkstes novadam un Latvijai. Konkursu rīko Ilūkstes novada pašvaldība.

Madara Pavlovska, pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste,  pastāstīja, ka autori darbus (ne vairāk kā 10 dzejoļus) un ne vairāk kā 30 fotogrāfijas, kas nepārsniedz 25 MB, var sūtīt elektroniski iluksteskonkursi@inbox.lv. Ja datu apjoms būs lielāks, fotogrāfijas var atnest zibatmiņā uz Ilūkstes novada domes Valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centru (darbdienās).

Saskaņā ar konkursa nolikumu, dzejai jābūt patriotiskai, jāstāsta par cieņu pret Ilūkstes novadu, jāuzsver dzimtās vietas (pagasta vai pilsētas) īpašās vērtības. Savukārt fotogrāfijās jāiemūžina Ilūkstes novada iedzīvotāju  portreti, ainavas, cilvēku sadzīve, saimnieciskā, kultūras, izglītības dzīve, kā arī paražas, tikumi, tradīcijas 21. gadsimtā.

Gan dzeju, gan fotogrāfijas jāiesūta līdz 10. septembrim, pēc tam tos vērtēs pašvaldības žūrija, un autori, kuru darbi tiks publicēti grāmatā, saņems vienu autoreksemplāru, piebilda M. Pavlovska.  

 

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.