+8.3 °C
apmācies

Triatlonisti sacentās Rīgā

kadrs no Youtube

12. augustā Rīgā notika triatlona sacensības. Atlēti sacentās sprintā -- 750 peldēšana, 20 km riteņbraukšana un 5 km skriešana. Kopvērtējumā no Daugavpils sportistiem labākais rezultāts Aivaram Uzolam – devītā un pirmā vieta M50 grupā.

Divreiz īsākā distancē M15 grupā sudrabs Daņilam Proščinko, bet Sandim Korņijenko – bronzas godalga.

Bērnu distancē (100 m, 5 km un 1 km) F9 grupā uzvarēja Nadežda Sulaine. M11 ieskaitē otrā vieta Valērijam Barinovam.

Rīgā jau vairākus gadus norisinās Eiropas junioru kausa posms. No Latvijas sportistiem labākais bija Savelijs Suharževskis no Valmieras – 19. vieta. Daugavpilietis Artjoms Gajevskis izcīnīja 21. vietu. Sacensībās piedalījās 70 atlēti. Sieviešu konkurencē uzvarēja Daniela Leitāne no Dobeles (startēja 39 dalībnieces).