Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 21. septembris
Piektdiena
Mariss, Matīss, Modris
+26.5 °C
skaidrs laiks

Biķernieku pamatskolā atjaunos basketbola laukumu

pexels.com

Biķernieku pamatskolā šoruden paredzēts modernizēt sporta laukumu, ieklājot jaunu segumu basketbola spēlei.

Lai ieceri īstenotu, Daugavpils novada dome Valsts kasē ņēmusi aizņēmumu 17 512 eiro apmērā. Biķernieku pamatskolas direktors Aleksejs Mackevičs informē, ka būvniecības darbiem jau sagatavotas nepieciešamās konstrukcijas, tāpēc darbus paredzēts uzsākt, tiklīdz tiks saņemts finansējums. Tiks atjaunots 350 kv. m. liels basketbola laukums, kurā ieklās jaunu polipropilēna segumu. Tāpat tiks uzstādītas astoņas rotaļu laukuma konstrukcijas un ap teritoriju ierīkots žogs.

Direktors norāda, ka infrastruktūra citiem sporta veidiem - futbolam, volejbolam - pamatskolas teritorijā jau ir sakārtota. Par pasākumu organizēšanu mūsdienu prasībām piemērotā laukumā interesi izrādījusi arī Sporta pārvalde, starptautisku turnīru rīkošanai plānots uzrunāt skolas sadarbības partnerus Lietuvā. Šī iecere apstiprināta atbilstoši Daugavpils novada attīstības programmai 2012.–2018. gadam un Investīciju plānam 2018.- 2020.gadam.

 

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.