Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 25. septembris
Otrdiena
Rauls, Rodrigo
+11.0 °C
daži mākoņi

Daugavpils dome atkal atbalsta spīdveju

kadrs no Youtube

Daugavpils pašvaldība šogad jau otro reizi piešķīrusi naudu spīdveja klubam „Lokomotīve”.  Šoreiz tie ir 165 000 eiro, jo tieši tik daudz naudas nepieciešams sportistiem, lai pabeigtu sezonu.

2018. gada budžetā spīdvejam bija atvēlēti 198 000 eiro. Gan deputāti, gan kluba vadība jau toreiz  zināja, ka šīs summas nepietiks un vēlāk atkal būs jādomā par finansiālu atbalstu. Daudzējādā ziņā šāda situācija izveidojusies tāpēc, ka klubu vairs nesponsorē „LDz Cargo” un „Rietumu banka”, kuri piešķīra aptuveni pusi no līdzekļiem, ko klubs saņēma kā atbalstu. Atšķirībā no agrākajiem gadiem,  šogad tika piešķirts atsevišķa finansējums bērnu spīdveja klubam „Jaunība” (89 000 eiro), savukārt ar Sporta pārvaldes starpniecību gandrīz 35 000 eiro novirzīti stadiona uzturēšanai.

Ņemot vērā visus ieņēmumus, tostarp sponsoru dāvinājumus, šogad biedrības „Speedway Grand Prix of Latvia” kopējie izdevumi ir 387 000 eiro (neskaitot ieņēmumus no biļešu pārdošanas un stadiona izīrēšanas).

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.