Mirta, Ziedīte
+6.7 °C

Futbola otrajā līgā cīņa saasinās

Sergejs Kuznecovs

Latvijas zemākās – 2. līgas futbola čempionātā cīņa par tiesībām spēlēt augstāka ranga turnīrā kļūst aizvien spraigāka. Pagājušajā nedēļā „LDz Cargo/DFA” viesos uzveica „Krāslavu” – 3:1 un tagad atrodas pirmajā vietā.

Spēle bija rupja un tās iznākums izšķīrās pēdējās minūtēs. Abas komandas kopā „savāca” deviņas dzeltenās kartītes, tostarp sešas izpelnījās „dzelzceļnieki”.

Septiņdesmit trešajā minūtē pirmos vārtus šajā spēlē guva „Krāslavas puisis” Santoss Roberto, bet 81. minūtē, pateicoties tam, ka Vitālijs Laskovs ieraidīja  bumbu savos vārtos, spēlē tika atjaunots līdzsvars – 1:1. Savukārt 90. minūtē Aleksandrs Macuks divkāršoja rezultātu, bet kompensācijas laikā Ričards Rasčevskis pielika punktu 3:1.

19. augustā Latgales zonā notika trīs spēles. Komanda „Kalupe” piekāpās „Ilūkstei” – 1:2 (vārti:  Grigorjevs (80`) - Demjanovs (52`,54`).

„Rēzeknes novads” Maltā, esot vadībā, tomēr zaudēja „Krāslavai” – 1:2 (vārti: Jegorovs (14`) – Maņušis (64`), El. Bovins (83`). Savukārt „Daugavpils” uzvarēja „Jēkabpili” – 4:2. Lai gan daugavpiliešiem bija acīmredzams pārsvars, taču rezultativitāte kliboja. Piecus vārtus no sešiem abas komandas guva pirmajā puslaikā.

Pilnu spēles un līgas statistiku lasiet 21. augusta numurā.