Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 21. septembris
Piektdiena
Mariss, Matīss, Modris
+23.0 °C
skaidrs laiks

Dagdas vidusskolā strādās āra klase

Foto S. Karpoviča

Dagdas vidusskola ir ierīkojusi āra klasi, kur skolēni brīvā formā apgūs visus mācību priekšmetus, tostarp matemātiku, kas tiks sasaistīta ar citiem dabaszinību priekšmetiem, literatūru, apvienojot ar kultūrvēstures, mākslas pamatiem, pastāstīja Dagdas vidusskolas direktore Vija Gekiša. 

Tāpat skolā ir renovēts zēnu un meiteņu mājturības kabinets un sanitārie mezgli 1. stāvā, turklāt viena tualete tika pielāgota personām ar kustību traucējumiem. Vēl šovasar sāksies lielākais projekts, proti, skolas stadiona pārbūve, ko finansē ES Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programma „Interreg” un Dagdas novada pašvaldība, uzsvēra V. Gekiša.

Āra klase ir izveidota ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai un Dagdas novada pašvaldības atbalstu, tikmēr klašu un sanitāro mezglu remontā ieguldīti pašvaldības līdzekļi.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.