Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 23. septembris
Svētdiena
Vanda, Veneranda, Venija
+10.4 °C
neliels lietus

Apstiprināts skolu ēdināšanas plāns trim gadiem

pexels.com

Pēc garām diskusijām Daugavpils domes deputāti tomēr nolēma slēgt triju gadu līgumus ar firmām, kuras skolās sniegs ēdināšanas pakalpojumus. Pakalpojumu kopējās izmaksas – 4,9 miljoni eiro (ar PVN).

Neprecizitātes līgumos tika izlabotas, kā rezultātā vienošanās tiks parakstīta SIA „Mežvidi” (Daugavpils novads), SIA „Latgales optima” (Daugavpils), SIA «Ēdiens.lv» (Rīga), SIA «Bezdelīgas 3» (Jēkabpils) un SIA «Gesamas» (Daugavpils). Šīs firmas apkalpos Saskaņas pamatskolu, Centra vidusskolu, Krievu vidusskolu – liceju, J. Pilsudska Daugavpils Valsts poļu ģimnāziju, 6., 10., 12., 13., 15. и 17. vidusskolu. Vidējie izdevumi vienam skolēnam dienā – 1,42 eiro.

Savukārt 9. un 16. vidusskola, Vienības pamatskola un Stropu pamatskola – attīstības centrs ēdināšanu nodrošina patstāvīgi. Valsts ģimnāzijā (Daugavpils Universitāte) šos pakalpojumus sniedz SIA „Latgales optima”. 3. vidusskola 2016. gadā noslēgusi triju gadu līgumu ar vienu no firmām, bet 1. speciālajai pamatskolai ēdienu piegādā.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.