Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 21. septembris
Piektdiena
Mariss, Matīss, Modris
+26.5 °C
skaidrs laiks

Septembrī startēs ceturtais Daugavpils novada MTB maratons

Publicitātes foto

15. septembrī tūrisma klubs “Sniegpulkstenīte” sadarbībā ar Daugavpils novada pašvaldību Daugavpils novada Sventes pagastā rīko ceturtās riteņbraukšanas sacensības „Daugavpils novada MTB maratons”.

Riteņbraukšanas sacensību mērķis ir popularizēt riteņbraukšanu un velosportu kā aktīvas atpūtas un veselību veicinošu sporta veidu un veicināt interesantu un veselīgu brīvā laika pavadīšanu Daugavpils novadā.

Daugavpils novada MTB maratona laikā notiks kausu izcīņa maratona distancē (42 km) un pusmaratona (22 km) distancē sieviešu un vīriešu vecuma grupās, kā arī ģimenes braucienā (7 km). Šogad Daugavpils novada MTB maratons ir Latvijas Riteņbraukšanas federācijas MTB 3. kategorijas sacensības.

Sacensību nolikums un reģistrācija

Sacensības atbalsta Daugavpils novada dome, ZEBRA print, SIA “Latgales Alus D”, SIA “Eka Paipalas”, Rexona Latvia un SIA “28Stone Riga”.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.