Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 21. septembris
Piektdiena
Mariss, Matīss, Modris
+21.2 °C
skaidrs laiks

DzKSU meklēs iespējas samazināt maksu par cirkulāciju

Dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmuma (DzKSU) vadītājs Aleksandrs Samarins, atbildot uz deputātu jautājumiem domes Pilsētas saimniecības komitejas sēdē, apsolīja izskatīt visus variantus, lai samazinātu maksu par siltā ūdens cirkulāciju.

DzKSU gatavojas nosūtīt vēstuli Ekonomikas ministrijai saistībā ar ūdens uzsildīšanas (līdz +55 grādiem C) nosacījumu maiņu.

Lai gan daudzi iedzīvotāji zināja par leģionelozes apkarošanas metodēm, cirkulācijas maksas sadārdzināšanās 2—3 reizes daugavpiliešiem bija nepatīkams pārsteigums. Izrādās, ka cenu pieaugums saistīts arī ar ūdens patēriņa aprēķina veco kārtību mājās, kuru pārvaldīšanu pārņēmuši iedzīvotāji (vairāk nekā 110 mājas). DzKSU solās izskatīt visas pieļaujamās aprēķina metodikas, lai samazinātu tarifu. Turklāt uzņēmuma speciālisti gatavojas piedāvāt Ekonomikas ministrijai alternatīvu – temperatūras režīma neievērošanu naktī, ja tam piekrīt vairākums mājas iedzīvotāju.


Foto: Hasmut.com

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.