Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 21. septembris
Piektdiena
Mariss, Matīss, Modris
+21.2 °C
skaidrs laiks

Kartodroma projekts ir, naudas – nav

Foto no Lietuvas autokrosa līgas brauciena kartodromā „Blāzma” šī gada maijā // Foto: Aleksandrs Rube

Kartodroma „Blāzma” (Liginišķi, Blāzmas iela 11) renovācijas projekts pašlaik ir saskaņošanas stadijā. Taču domes priekšsēdētāja vietnieks Igors Prelatovs informēja, ka pagaidām vēl nav skaidrs, kādus finansējuma avotus var piesaistīt šīs idejas īstenošanai. Tāpēc Daugavpils un Krāslavas kartingistiem arī turpmāk būs jābrauc uz treniņiem Madonā un citur.

SIA „Rem Pro” izstrādātajā kartodroma projektā tika ieviestas izmaiņas saistībā ar vietējo iedzīvotāju vēlmēm, kuri lūdza uzstādīt skaņas izolējošu aizsargsienu. Tieši tāpēc projektēšana ievilkās uz astoņiem mēnešiem. Līdzekļi projekta izstrādei (89 000 eiro) bija iekļauti šī gada pilsētas budžetā.

Jāpiebilst, ka Daugavpils pašvaldība vēl nav saņēmusi nekādu informāciju no „Daugavpils autosporta akadēmijas”, kura maijā kartodromā „Blāzma” rīkoja autokrosa (Lietuvas līgas pirmais posms).  Pirms dažiem mēnešiem biedrības priekšsēdētājs Ainārs Sulainis teica „Latgales Laikam”, ka viņu iniciatīvai nepieciešams neliels, taču regulārs finansiāls atbalsts. Pēc viņa teiktā, šādas sacensības neatmaksāsies pat tad, ja būs liela daugavpiliešu un lietuviešu interese.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.