Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 19. septembris
Trešdiena
Muntis, Verners
+16.8 °C
skaidrs laiks

Aicina iepazīt Dubnu, Maļinovu un Višķus

daugavpilsnovads.lv

Daugavpils novadā sestdien, 2018.gada 15.septembrī notiks divas izzinošas un veselību stiprinošas ekskursijas uz Maļinovas un Dubnas pagastu un uz Višķu pagastu.

Ekskursiju gaitā plānota viesošanās pie vietējiem amatniekiem, zemniekiem, dievnamu apskate, vēsturisku vietu apmeklējums, veselību stiprinoša aktivitāte – nūjošanas prasmes apguve ar treneri, kā arī pusdienas. Grupas pavadīs gidi. Izbraukšana no Daugavpils plkst. 9.00, atgriešanās plkst. 17.00.

Līdzdalības maksa ir 10 EUR no personas. Pieteikšanās ekskursijām notiek tikai divas dienas – ceturtdien, 6. septembrī un  piektdien, 7.septembrī no plkst. 10.00 līdz 18.00, zvanot uz Daugavpils un Daugavpils novada Tūrisma informācijas centra tālruni +371 65422818 vai arī minētajos laikos aizpildot elektronisko anketu, kas būs pieejama mājas lapas www.daugavpilsnovads.lv jaunumu sadaļā “Tūrisms”. Vietu skaits ir ierobežots – uz Maļinovas un Dubnas pagastu 40 vietas, uz Višķu pagastu 48 vietas.

 

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.