Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 19. septembris
Trešdiena
Muntis, Verners
+23.1 °C
daži mākoņi

Daugavpilī divas dienas pēc kārtas sacentīsies spīdvejisti

Sergejs Kuznecovs

Daugavpilī jau sen nav bijis tā, ka stadionā „Lokomotīve” notiek divas sacensības pēc kārtas. Jau šovakar pl. 18.45 sāksies Polijas NICE spīdveja līgas pusfināla pirmās sacīkstes.

„Lokomotīve” savā trekā sacentīsies ar regulārā čempionāta līderi – Ļubļinas „Motor”. Daugavpiliešiem savstarpējo sacīkšu statistika nav diez ko cerīga – „Lokomotīve” savā trekā regulārajā čempionātā zaudēja tikai vienu reizi – komandai „Motor” (42:48). Savukārt izbraukumā rezultāts vēl bēdīgāks – sagrāva ar 29:61. Atliek cerēt, ka mājās „Lokomotīves” spīdvejisti sasparosies un vismaz pakutinās nervus pretiniekiem.

Savukārt rīt, 1. septembrī pl. 15.00, notiks Eiropas junioru komandu čempionāta fināls. Latvijas izlase sacentīsies ar Dānijas, Polijas un Zviedrijas jauniešiem.

Šajā finālā Latviju pārstāvēs Daugavpils spīdveja skolas audzēkņi Oļegs Mihailovs, Artjoms Trofimovs, Dāvis Kurmis, Ernests Matjušonoks un Elvis Avgucevičs.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.