Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 18. septembris
Otrdiena
Alita, Elita, Liesma
+19.8 °C
skaidrs laiks

Izveidota Junioru attīstības hokeja līga

Publicitātes foto

31. augusta notika jaunizveidotās Junioru attīstības hokeja līgas (JAHL) pirmās spēles. Šī līga izveidota agrākās pirmās līgas vietā. Čempionātā piedalīsies deviņas komandas, Daugavpili pārstāvēs klubs „Dinaburg”.

Līgā spēlēs arī HK „Venta 2002”, HK „Zemgale/JLSS”, „Prizma”, HS „Rīga 2002”, HS „Mārupe/AKO”, „Pārdaugava”, „Valmieras HK” un „Liepājas SSS”. Katra komanda regulārajā čempionātā aizvadīs četru apļu turnīru. Pēc tam četras labākās komandas izspēlēs divu apļu turnīru, kā rezultātā tiks noteikts JAHL čempions.

„Dinaburg” pirmo spēli aizvadīs izbraukumā 2. septembrī, tiekoties ar „Prizmu’, savukārt pirmā mājas spēle notiks 9. septembrī ar „Zemgali”.

JAHL čempionātā atļauts piedalīties 1998.–2001. gadā dzimušiem hokejistiem. Katra komanda ir tiesīga pieteikt uz spēli ne vairāk kā trīs 1996.--1997. gadā dzimušus spēlētājus. Turklāt četras komandas („Venta 2002”, „Mārupe/AKO”, „Valmiera HK” un „Daugavpils Dinaburg”) var papildus pieteikt trīs 1996. gada un vecākus spēlētājus.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.