Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 25. septembris
Otrdiena
Rauls, Rodrigo
+11.0 °C
daži mākoņi

Stāvvietas vēl joprojām nav

pixabay.com

Augusta beigās SIA „DSM Meistari” uzvarēja konkursā, saskaņā ar kuru jāpabeidz stāvvietas ierīkošana Klusajā ielā, blakus Valsts ieņēmumu dienesta ēkai un kapsētai.

Komunālās saimniecības pārvaldes (KSP) vadītāja vietnieks Artūrs Džeriņš pastāstīja „Latgales Laikam”, ka līgums ar iepriekšējo firmu tika lauzts. Autostāvvietas būvdarbi Klusajā ielā ilgst jau gandrīz divus gadus, izraisot iedzīvotāju neizpratni. Pērn darbu izpildi ietekmēja ilgstošās lietavas, taču iepriekšējais darbu izpildītājs – uzņēmums „CKD D” pret saviem pienākumiem izturējās nolaidīgi. Tādējādi sākumā firmai tika noteikts naudas sods, bet vēlāk līgums ar to tika lauzts. Tagad, kā apgalvo KSP, jāpaveic neliels darbu apjoms, un jau tuvākajā laikā stāvvieta varētu tikt nodota ekspluatācijā. Jāpiebilst, ka šo darbu pabeigšana izmaksās 38 000 eiro.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.