Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 25. septembris
Otrdiena
Rauls, Rodrigo
+11.0 °C
daži mākoņi

Krāslavas slimnīcā pacientus uzņem izremontētā nodaļā

(1) Atjaunotā Krāslavas slimnīcas uzņemšanas nodaļa

3. septembrī Krāslavas slimnīcā noslēdzās uzņemšanas nodaļas remonts.

SIA „Krāslavas slimnīca” galvenais ārsts Aleksandrs Jevtušoks pastāstīja, ka uzņemšanas nodaļā ir nomainīta elektrības, ventilācijas, ūdensapgādes, karstā ūdens padeves un apkures sistēma, kā arī veikts kosmētiskais remonts. Būvdarbus veica Krāslavas uzņēmums „RH Būve” un Lazdonas SIA „Ceturtais stils”.

„Būvdarbu kopējās izmaksas ir 160 000 eiro (bez PVN). Tā kā tas ir Eiropas Reģionālā attīstības fonda atbalstīts kvalitatīvas veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošanas un infrastruktūras attīstības projekts, tad fonds daļu naudas atdos atpakaļ. Savukārt slimnīca par saviem līdzekļiem iegādājās jaunas mēbeles, teica A. Jevtušoks.

Veselības ministrija Krāslavas slimnīcai piešķīrusi aptuveni vienu miljonu eiro. Tie jāiegulda slimnīcas modernizācijā, tostarp aprīkojuma iegādē, līdz 2022. gadam, piebilda A. Jevtušoks.   


Foto J. Roga

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.