Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 18. novembris
Svētdiena
Aleksandrs, Brīve, Doloresa
+1.8 °C
neliels lietus

Pāvesta Franciska vizītes laikā norīkoti vairāki vilcieni uz Aglonu

pv.lv

AS “Pasažieru vilciens” šodien ir sākusi biļešu iepriekšpārdošanu vilcienu reisiem, kas norīkoti 24. septembrī no Rīgas uz Aglonu un atpakaļ. Uz Aglonu šajā dienā tiks norīkoti trīs īpaši vilcieni, kuri kursēs dienas pirmajā pusē, lai visi interesenti laikus nokļūtu notikuma vietā pirms Viņa Svētības pāvesta Franciska celebrētas Svētās Mises sākuma, kas paredzēts plkst. 15:30.

Ņemot vērā, ka paredzama liela apmeklētāju interese nokļūt pasākumā ar sabiedrisko transportu, no Rīgas uz Aglonu un atpakaļ “Pasažieru vilciens” ir norīkojis trīs īpašus vilcienu reisus.

No Rīgas stacijas 24. septembrī vilcieni aties:

  • 06:47 un Aglonā ienāks plkst. 10:50;
  • 07:40 un Aglonā ienāks plkst. 11:55;
  • 09:02 un Aglonā ienāks plkst. 12:51.

No Aglonas stacijas 24. septembrī vilcieni aties:

  • 20:30 un Rīgā ienāks plkst. 00:13;
  • 21:30 un Rīgā ienāks plkst. 01:10;
  • 22:30 un Rīgā ienāks plkst. 02:02.

Aicinām pasažierus biļetes uz šiem reisiem iegādāties laikus, jo vietu skaits vilcienos ir ierobežots un vilcienos pieejamas tikai sēdvietas. Biļetes jau šobrīd ir iespējams iegādāties “Pasažieru vilciena” mājaslapā, mobilajā lietotnē, kā arī biļešu kasēs. Pasažieri vilciena biļetes var arī iepriekš rezervēt, zvanot pa tālruni uz 90001222 (maksa par zvanu ir 0,52 EUR/min ar PVN) katru dienu no plkst. 7:00 – 19:00. Rezervētās biļetes jāizpērk ne vēlāk kā 45 minūtes pirms vilciena atiešanas! Lūdzam pasažierus ņemt vērā, ka turpceļā uz reisiem (izņemot vilcienu ar atiešanas laiku no Rīgas plkst. 7:40) biļetes būs iespējams iegādāties tikai līdz galamērķim Aglona, savukārt atpakaļceļam – visos minētajos reisos - tikai no Aglonas līdz vajadzīgajam galamērķim.  

Apmeklētāju ērtībām nokļūšanai galamērķī vilcienu kursēšanas grafikam tiks pieskaņoti autobusu reisi no un uz Aglonas dzelzceļa staciju. Aicinām pasažierus pēc Svētās Mises beigām sagaidīt savam vilciena reisam pieskaņoto autobusu, jo arī autobusos vietu skaits ir ierobežots.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.