Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 13. decembris
Ceturtdiena
Lūcija, Veldze

Latvijas miljonāru saraksta 1.vietā - «Mikrotīkls» līdzīpašnieks Arnis Riekstiņš

kadrs no Youtube

Latvijas miljonāru jaunākā saraksta pirmajā vietā ierindots informācijas tehnoloģiju uzņēmuma "Mikrotīkls" līdzīpašnieks Arnis Riekstiņš, kurš gadu iepriekš bija ceturtajā pozīcijā, liecina "Dienas Biznesa" apkopojums "100 Latvijas turīgākie cilvēki".

Riekstiņa bagātība lēsta 172 miljonu eiro apmērā, kas ir par 10 miljoniem eiro vairāk nekā gadu iepriekš.

Savukārt otrajā vietā ierindots "Rietumu bankas" līdzīpašnieks Leonids Esterkins, kura bagātība lēsta 120 miljonu eiro apmērā, kas salīdzinājumā ar gadu iepriekš ir samazinājums par 106 miljoniem eiro. Gadu iepriekš Esterkins bija trešā turīgākā Latvijas iedzīvotāja pozīcijā.

Vienlaikus līdzšinējie saraksta līderi - "ABLV Bank", kurai šogad sākts likvidācijas process, īpašnieki Oļegs Fiļs un Ernests Bernis - ierindoti saraksta trešajā un ceturtajā pozīcijā. Fiļa bagātība lēsta 100 miljonu eiro apmērā, kas ir par 215 miljoniem eiro mazāk nekā gadu iepriekš, bet Berņa - 98 miljonu eiro apmērā, kas ir samazinājums par 214 miljoniem eiro.

Savukārt saraksta piektajā vietā (gadu iepriekš - septītā vieta) ierindots zāļu ražotāja "Olainfarm" bijušais īpašnieks Valērijs Maligins, kurš mira 2017.gada decembrī. Viņa bagātība jaunākajā sarakstā lēsta 88 miljonu eiro apmērā, kas ir par 18 miljoniem eiro vairāk nekā gadu iepriekš.


lsm.lv

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.