Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 16. novembris
Piektdiena
Banga, Glorija
-1.7 °C
skaidrs laiks

Līvānieši novadniekus atbalsta ar koncertu

pixabay.com

7. oktobrī ar labdarības koncertu „Es topu samīļots mazliet” Līvānu katoļu draudzes ticīgie un citi līvānieši atbalstīja divus novadniekus.

Koncerta rīkotāja, ērģelniece un skolotāja Rita Semeiko pastāstīja, ka tika saziedoti vairāk nekā 600 eiro Jersikas pamatskolas skolēnam Naurim, kuram vajadzīgi speciāli apavi un ortodonta palīdzība, un Jevgeņijai dzirdes aparātam. Tā kā ortodonta pakalpojumi maksā 1000 eiro, ziedojumu maratons turpinās, tāpēc visi labas gribas cilvēki var savu mazo vai lielo artavu ielikt Līvānu katoļu baznīcas ziedojumu kastītēs vai atdod draudzes prāvestam ar norādi „Ziedojums līvāniešiem Jevgeņijai un Naurim”.

R. Semeiko ir pateicīga arī citiem akcijas atbalstītājiem - mūziķiem. Šogad koncertu kuplināja Anitas Cinkmanes vadītais vokālais ansamblis „Dižbrāļi”, mūziķis Juris Kulakovs, dziedātājs Ainars Bumbieris un Stirnienes Tautas nama garīgās mūzikas koris „Reversium”.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.