+11.6 °C
nedaudz mākoņains

Dambretisti sacentās par Sventes kausiem

freeimages.com

20. oktobrī 28 Latvijas un Lietuvas dambretisti sacentās Sventes pagasta atklātajā čempionātā 64 lauciņu dambretē.

Sieviešu grupā uzvarēja Guna Janoviča (Vabole), sudraba medaļa - Onutei Pikauskienei (Zarasi), bet bronzas medaļa ir Stefanijai Dombrovskai (Laucesa).

Savukārt vīriešu grupā triumfēja lietuvieši, proti, lielo kausu un zelta medaļu izcīnīja Valds Veršulis (Anīkšči), aiz viņa seko Jons Eskis (2. vieta, Zarasi) un Alģirds Buičenka (3. vieta, Zarasi).

Tikmēr jauniešu konkurencē uzvaru svinēja Viļānu dambretiste Neļa Malahovska un Kupišķu dambretists Astijs Riboks, viņa brālis Arijs Riboks izcīnīja sudraba medaļu, bet sventietis Ričards Petaško -- bronzu.