Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 18. novembris
Svētdiena
Aleksandrs, Brīve, Doloresa
+1.5 °C
apmācies

„Lokomotīve” komplektē sastāvu

Sergejs Kuznecovs

No 1. novembra atvērts transferta logs Polijas spīdveja līgās. Daugavpils spīdveja klubs „Lokomotīve” jau pirmajās dienās nokomplektēja savu sastāvu.

Nākamgad juniori būs tie paši – Elvis Avgucevičs, Ernests Matjušonoks, Dāvis Kurmis, Artjoms Trofimovs un Oļegs Mihailovs, jo viņi noslēguši ar klubu ilggadēju līgumu. Viņiem pievienojies Daniils Kolodinskis, kurš aizvadītajā sezonā pārstāvēja Bidgoščas „Poloniju”.

Līgumu ar klubu pagarinājis Kjasts Puodžuks, arī Vadims Tarasenko un Timo Lahti turpinās karjeru „Lokomotīvē”.  Savukārt Peters Ljungs izmēģinās spēkus ekstra līgā.

Pēc divu gadu pārtraukuma „Lokomotīvē” atgriežas Andžejs Ļebedevs. Aizvadītā sezona spīdvejistam nebija veiksmīga, kā rezultātā viņš tika iznomāts Ribņikas klubam, savukārt nākamajā sezonā no Andžeja tiek gaidīts labāks sniegums.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.