Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 18. novembris
Svētdiena
Aleksandrs, Brīve, Doloresa
+1.5 °C
apmācies

Dzīvojamās mājas vietā – autostāvvieta

Jeļena Čursina

Daugavpils domes Pilsētbūvniecības un vides komisijas sēdē tika lemts ēkas 18. novembra ielā 43 liktenis.

Bijušo kopmītnes ēku pašvaldība iegādājās pagājušajā gadā, samaksājot 20 000 eiro, lai šeit ierīkotu pašvaldības dzīvokļus. Taču iepriekšējie aprēķini liecina, ka ēkas renovācija izmaksās aptuveni 2 miljonus eiro.

Alternatīvs variants ir ēkas nojaukšana un autostāvvietas izbūve. Komisijas locekļi uzskata, ka stāvvieta šeit būs īsti vietā, jo blakus atrodas svarīgi pilsētas objekti, - Centra poliklīnika, tiesa, skolas, turklāt drīzumā pie Centrālā parka plānots uzcelt O. Stroka koncertzāli.

Tika nolemts atbalstīt priekšlikumu nojaukt bijušo kopmītni un tās vietā izbūvēt autostāvvietu, tam tiks sastādīta detalizētāka un rūpīgi izanalizēta tāme. Pagaidām ēkas nojaukšanas un autostāvvietas būvniecības aptuvenie izdevumi ir 413 600 eiro, tostarp projekta izmaksas - 5000 eiro, nojaukšana – aptuveni 150 000 eiro, stāvvietas izbūve – 258 600 eiro.

Komentāri

17.11.2018 17:39
ilmars
Kruta mes jaucam lidzigu maju UK izmaksas 100000f tadas pasa ka LV A DZIVES LIMENIS

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.