Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 27. jūnijs
Ceturtdiena
Malvīne, Malvis
+17.9 °C
daļēji mākoņains

Iecelts Ilūkstes sporta centra direktors

ilukste.lv

Ilūkstes novada domes sēdē Ilūkstes novada sporta skolas Sporta centra direktora amatā apstiprināts Dzintars Pabērzs, šīs skolas absolvents.

D. Pabērzs pastāstīja, ka centīsies dažādot sporta pasākumus, lai sportam pievērstos arvien vairāk novadnieku. „Ilūkstē ir sakārtota sporta infrastruktūra. Esmu nospraudis mērķi ar Ilūkstes novada domes un dažādu federāciju, tostarp Latvijas futbola federācijas, atbalstu attīstīt Ilūksti par Sēlijas novada sporta centru,” uzsvēra D. Pabērzs. 

Jau mācoties Ilūkstes 1. vidusskolā un sporta skolā, Dzintars pievērsās futbolam. Viņa pirmais treneris bija Vladimirs Vinokurovs, kurš jaunieti iesaistījis arī futbola kluba „Vārpa” un vēlāk futbola kluba „Zibens/Zemessardze” spēlēs Latvijas futbola pirmās līgas čempionātā. Dzintars ir absolvējis Daugavpils Universitāti un strādājis par skolotāju Ilūkstes 1. vidusskolā, vēlāk 15 gadus dienējis Valsts robežsardzē, kur bija nodibinājis futbola komandu. Turklāt D. Pabērzs ir ieguvis Valsts robežsardzes koledžas jaunākā virsnieka profesionālo kvalifikāciju.