Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 18. marts
Pirmdiena
Adelīna, Ilona
+5.3 °C
neliels lietus

Viļakas iela Rēzeknē nodota ekspluatācijā

rezekne.lv

2018. gada 21. decembrī tika nodots ekspluatācijā Viļakas ielas pārbūvētais posms no Rēzeknes pilsētas robežas līdz Atbrīvošanas alejai.

Objekts tiek realizēts projekta “Atbalsts komercdarbības attīstībai, atjaunojot industriālajām vajadzībām nepieciešamo publisko infrastruktūru, I kārta” ietvaros un tā mērķis ir palielināt privāto investīciju apjomu reģionā, veicot ieguldījumus komercdarbības attīstībai, atbilstoši Rēzeknes pilsētas domes attīstības programmā noteiktajai teritoriju ekonomiskajai un balstoties uz komersantu vajadzībām.

Projekta galvenās darbības ir Rēzeknes pilsētas Viļakas ielas pārbūve posmā no Rēzeknes pilsētas robežas līdz Atbrīvošanas alejai, ūdensapgādes tīklu izbūve, lietus kanalizācijas tīklu izbūve, apgaismojuma tīklu izbūve un gāzes vada tīklu izbūve.

Projektā plānoto darbību rezultātā tiks atbalstīti 4 komersanti, radītas 25 jaunas darba vietas un piesaistītas papildus nefinanšu investīcijas 1 289 553,00 eiro apmērā.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.