Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 20. janvāris
Svētdiena
Aļģirds, Aļģis, Oļģerts, Orests
-0.8 °C
apmācies

Daugavpilī sāk skanēt „Sudraba zvani”

kadrs no Youtube

Šonedēļ, no 10. līdz 13. janvārim, Daugavpilī norisināsies XIII Starptautiskais garīgās mūzikas festivāls „Sudraba zvani”.

Tas sāksies ar jauno dziedātāju konkursu 10. janvārī pl. 11.00. Visas dienas garumā sacentīsies 91 vokālists sešās dažādās vecuma kategorijās. Savukārt no 11. janvāra sacensību uzsāks kori un ansambļi (46 kolektīvi 15 kategorijās). Visus konkursus vērtēs starptautiska žūrija.

Festivāla laikā varēs apmeklēt arī virkni koncertu. Pirmais notiks jau 10. janvārī pl. 18.30, kad tiks paziņoti arī jauno dziedātāju konkursa rezultāti. 11. janvārī pl.13.00 notiks koncerts St. Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā, pl. 18.00 tradicionālais dievkalpojums Daugavpils Sv. Pētera ķēdēs Romas katoļu baznīcā, bet 19.00 – festivāla atklāšanas koncerts Vienības nama koncertzālē. Sestdien pl. 19.00 koncerts norisināsies Daugavpils Dievmātes Romas katoļu baznīcā, bet svētdien pl. 13.30 – Sv. Pētera ķēdēs Romas katoļu baznīcā. 13. janvārī pl. 15.00 izskanēs arī festivāla noslēguma koncerts, kura laikā notiks „Grand Prix” balvas izcīņa.

Kopumā „Sudraba zvanu” laikā Daugavpilī viesosies aptuveni 2000 festivāla dalībnieku no 9 valstīm -- Baltkrievijas, Čehijas, Krievijas, Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Slovākijas un Vācijas.

Ieeja visos festivāla pasākumos ir bez maksas. Sīkāka informācija par festivāla programma atrodama Daugavpils domes Kultūras pārvaldes mājas lapā: www.kultura.daugavpils.lv.

 

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.