Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 20. janvāris
Svētdiena
Aļģirds, Aļģis, Oļģerts, Orests
-1.9 °C
apmācies

Latgalē izsludināts ģimenes recepšu konkurss

pexels.com

Dagdas novada dome līdz 10. aprīlim rīko Latgales starpnovadu radošo darbu konkursu skolēniem „Manas ģimenes lieliskā recepte”.

Dagdas novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītāja Marija Micķeviča pastāstīja, ka žūrija, kur būs iesaistīts arī ēdināšanas eksperts, vērtēs zīmējumus, gleznojumus un kolāžas, kur bērni attēlos ēdienu, kas pagatavoti no pašu mazdārziņā izaudzētiem vai tirgū pirktiem produktiem, receptes, un pievienoto paskaidrojumu, kādas ir ēdiena sastāvdaļas un kā to pagatavot. Ar šo konkursu dagdēnieši vēlas popularizēt veselīgu pārtiku un veselīgas ēšanas kultūru.

Konkursu finansē Dagdas novada dome un Eiropas Sociālais fonds vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses projekta ietvaros. Laureātus apbalvos Starptautiskajā bērnu un jauniešu dziesmu un deju, modes teātra festivālā, kas notiks maijā Dagdā. 

 

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.