Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 20. janvāris
Svētdiena
Aļģirds, Aļģis, Oļģerts, Orests
-1.9 °C
apmācies

Saeimā vērtēs sabiedrības iniciatīvu par azartspēļu aizliegšanu Latvijā

pixabay.com

Saeima ceturtdien, 10. janvārī, vienbalsīgi nolēma nodot parlamenta Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai tālākai izvērtēšanai sabiedrības iniciatīvu par azartspēļu zāļu aizliegšanu Latvijā. 

Iniciatīvu "Azartspēļu zāļu aizliegšana visā Latvijas teritorijā" iepriekš portālā "Manabalss.lv" parakstīja 10 945 Latvijas pilsoņi, un tā iesniegta Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā, kas decembra vidū nolēma virzīt šo jautājumu skatīšanai Saeimas plenārsēdē.

87 deputātiem balsojot "par" un nevienam nebalsojot "pret" vai "atturoties", deputāti sēdē ceturtdien, 10. janvārī, atbalstīja iesnieguma nodošanu vērtēšanai Saeimas Budžeta un finanšu komisijā. 

"Spēļu elles ir slimība, kura ir pārņēmusi Latviju. Visi to apzinās, bet neviens neko nedara. Iet bojā cilvēki, tiek saplosītas ģimenes, tiek pazudināta valsts," pauž iniciatīvas autori, kuri lūdz Saeimu izskatīt iniciatīvu un rast risinājumu azartspēļu aizliegšanai visā Latvijas teritorijā.


lsm.lv

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.