Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 20. februāris
Trešdiena
Smuidra, Smuidris, Vitauts
+3.6 °C
neliels lietus

Rēzeknē nelegāli izgatavoti ieroči

31. janvārī Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja amatpersonas Rēzeknē konstatēja nelikumīgu ieroču izgatavošanas vietu. Izņemts plašs arsenāls priekšmetu, kā arī, iespējams, narkotiskās vielas, informē VP Latgales reģiona pārvaldes inspektore Anastasija Laizāne.

Veicot izmeklēšanu un citus operatīvos pasākumus agrāk uzsākta kriminālprocesa ietvaros, policisti noskaidroja, ka kādā dzīvoklī Rēzeknē, iespējams, notiek nelikumīgas darbības ar šaujamieročiem un munīciju. Informācijas pārbaudei uzsāktā kriminālprocesa ietvaros dzīvoklī un kādā īrētā garāžā tika veikta sankcionēta kratīšana, kuras rezultātā policisti konstatēja un izņēma lielu daudzumu paštaisītu šaujamieroču (pistoļu) detaļu, šaujamieročiem līdzīgus priekšmetus un kaujas munīciju (vairāk nekā 200 patronas) no PM tipa un Magnum tipa ieročiem, kā arī ieroču izgatavošanai paredzētas iekārtas – urbjmašīnu un slīpēšanas iekārtas, kuras bija pielāgotas ieroču izgatavošanai. Turpat kratīšanas gaitā tika atrasti un izņemti aptuveni 30 grami narkotisko vielu (marihuāna).

Saistībā ar notikušo ir aizturēta viena persona – agrāk krimināli sodīts 1978. gadā dzimis vīrietis. Policija turpina izmeklēšanu.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.