Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 20. februāris
Trešdiena
Smuidra, Smuidris, Vitauts
+3.6 °C
neliels lietus

Cīkstoņi sacentās Jelgavā

Latvijas čempionātā cīņā, kurš norisinājās Jelgavā, daugavpilieši tradicionāli bija favorītu pulkā. Piemēram, brīvas cīņas pārstāvji izcīnīja piecas zelta medaļas no deviņām.

Kārtējo titulu izcīnīja Imants Lagodskis (-97 kg). Pirmajā vietā arī Aleksandrs Morozovs (-61 kg), Maksims Ivanovs (-70 kg), Maksims Arkādijs Ivanovs (-74 kg) un Alans Amirovs (-79 kg).

Klasiskajā cīņā Daugavpils sportistiem četras zelta godalgas – Aleksandram Jurkjanam, Ņikitam Masjukam, Žanam Lizbovskim un Mihailam Čemisam. Aleksandrs un Ņikita gatavojas Eiropas čempionātam, kur notiks cīņa par ceļazīmēm uz II Eiropas spēlēm, kuras šovasar norisināsies Minskā.

Meiteņu konkurencē pirmajā vietā Ramina Mamedova (-62 kg). Sudrabs Jekaterinai Jermaļonokai, Anastasijai Tiliševskai un Lolitai Oboļevičai. Bronzas godalgu izcīnīja Arina Kuharenoka, Tatjana Siņavska un Diāna Maslova.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.