Ceturtdiena
Ginta, Gunda, Gunta
+10.2 °C

Jēkabpils volejbolisti uzvar daugavpiliešus

Baltijas līgas regulārā čempionāta noslēguma spēlē „DU/Ezerzeme” volejbolisti zaudēja „Jēkabpils lūšiem” – 1:3.

DU spēli iesāka labi – 25:19, taču nākamajos setos uzvarēja „lūši” -- 12:25, 15:25, 21:25. Jāpiebilst, ka komandu vietu turnīra tabulā šī spēle nekādi neietekmēja.

DU atrodas devītajā vietā un izslēgšanas spēlēs nepiedalīsies, bet jēkabpilieši no septītās pozīcijas iekļuva ceturtdaļfinālā, kur viņiem būs jācīnās ar „Sāremā”. Savukārt daugavpilieši gaidīs savus pretiniekus Latvijas čempionāta pusfinālā.