Ginta, Gunda, Gunta
+11.3 °C
apmācies

„LDz Cargo/DFA” iekļūst pusfinālā

Komandas „LDz Cargo/DFA” spēlētāji lika mazliet panervozēt saviem līdzjutējiem, Latvijas telpu futbola čempionāta izslēgšanas spēles sākot ar zaudējumu, taču pēc tam ātri vien izglāba situāciju, izlīdzinot sērijas rezultātu, bet 6. martā pieveicot „Jēkabpils lūšus” – 8:4. Tādējādi daugavpilieši sērijā uzvarēja ar rezultātu 2:1.

Šoreiz „lūši” pirmie guva vārtus, taču puslaika vidū „dzelzceļnieki” minūtes laikā iesita trīs vārtus. Turklāt līdz pārtraukumam Daugavpils komanda paspēja sarūgtināt Jēkabpils klubu vēl piecas reizes.

Nākamajās divdesmit minūtēs jēkabpilieši guva trīs vārtus, taču „LDz Cargo” pārsvars jau bija tik acīmredzams, ka, neskatoties uz „Jēkabpils lūšu” centieniem cīnīties līdz beigām, spēles gaitu viņi vairs nespēja mainīt.

„LDz Cargo/DFA” labā divus vārtus guva Sergejs Jakuņins un Aleksandrs Macuks. Savukārt „Jēkabpils lūšiem” čempionāts ir noslēdzies.