Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 20. maijs
Pirmdiena
Salvis, Selva, Venta
+18.8 °C
neliels lietus

Iepirks inventāru aprūpei mājās

Publicitātes foto

Par ES finansējumu jau šogad Ilūkstes novada Sociālais dienests plāno iegādāties inventāru, lai uzlabotu aprūpes mājās pakalpojuma kvalitāti, pastāstīja dienesta vadītāja Ingūna Svarāne.

Senioru sociālās iekļaušanas projekts, ko finansē ES Latvijas--Lietuvas pārrobežu sadarbības programma, paredz plašu inventāra klāstu, tostarp ratiņkrēslus, kruķus, vannas, mobilos ratiņkrēslu pacēlājus, augstus pārvietojamos galdus, kas ir nepieciešami cilvēkiem, kuri ir pārcietuši insultu,  u.c.

Tāpat notiks arī Sociālā dienesta speciālistu apmācības, pieredzes un sadarbības pasākumi ar citiem projekta partneriem -- Eiroreģiona „Ezeru zeme” Latvijas biroju, Daugavpils un Rēzeknes novada, Rēzeknes pilsētas, Utenas un Moletu rajona (Lietuva) pašvaldību.

Projekta kopējais finansējums ir 13 097 eiro, tai skaitā Ilūkstes novada pašvaldības līdzfinansējums 1309 eiro un Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalsts 11 133 eiro.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.