Ceturtdiena
Bārbala, Līksma
+6.6 °C

„LDz Cargo/DFA” izcīna Latvijas kausu

Komanda „LDz Cargo/DFA” izcīnīja Latvijas kausu telpu futbolā. 9. martā Kuldīgā daugavpilieši finālā pieveica „New Project” – 6:2.

Abām komandām ceļš uz finālu bija gana sarežģīts. Rīdzinieku liktenis divreiz izšķīrās pēcspēles sitienu sērijā. Arī „dzelzceļniekiem” bija savi zemūdens akmeņi. Jau pirmajā kārtā daugavpilieši nonāca iedzinēju lomā spēlē ar pirmās līgas komandu „Salaspils” – 0:3. Pusfinālā tika pieveikts kausa īpašnieks klubs „Nikars”. Turklāt „LDz Cargo” futbolisti sezonā vairākkārt sāka spēli iedzinēju lomā, arī kausa izcīņas finālspēle nebija izņēmums. „Dzelzceļnieki” zaudēja vārtus jau pirmajā minūtē, taču pirmā puslaika otrajā daļā Ričards Rasčevskis raidīja trīs precīzus sitienus. Tādējādi pirms pārtraukuma daugavpilieši bija izveidojuši gana komfortablu pārsvaru – 3:1. Otrajā puslaikā divus vārtus iesita Jans Radevičs, bet pēc Jurija Halimona precīzā raidījuma vairs nebija šaubu, kura komanda iegūs kausu. Spēles beigās rīdzinieki guva vārtus, taču tie vairs nespēja sabojāt svētkus Daugavpils komandai.

Taču „New Project” un „LDz Cargo/DFA” spēkošanās vēl nav beigusies – komandas tiksies Latvijas čempionāta pusfināla sērijā. Pirmā spēle notiks 13. martā pl. 20.00 Daugavpils Olimpiskajā centrā.