Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 20. maijs
Pirmdiena
Salvis, Selva, Venta
+17.8 °C
neliels lietus

Daugavpils cīkstoņiem medaļu birums Latvijas čempionātā

Foto no Ļubovas Kopilovas arhīva

Daugavpilī norisinājās Latvijas čempionāts cīņā junioriem. Klasiskajā stilā par čempioniem kļuva Artūrs Šeškens, Žans Lizbovskis, Mihails Čemis, Jevgeņijs Zaļivskis, Iļja Poliščuks.

Jakovs Jakovļevs – otrais, bet Vadims Gololobovs, Devids Rinkevičs, Kirils Dudko izcīnīja bronzu. Irinai Dedelei, Viktorijai Lukjanovai, Milanai Soboļevai – sudraba godalga. Anastasija Dedele, Tatjana Siņavska, Anastasija Tiliševska un Lolita Oboļeviča izcīnīja trešo vietu. Meitenes trenē Ļubova Kopilova un Irina Petrova.

Brīvās cīņas pārstāvji izcīnīja septiņas zelta medaļas – Ričards Pobjaržins, Maksims Ivanovs, Raimonds Spoģis, Rihards Grigorjevs, Oļegs Gorkins, Oļegs Romanovskis un Sandis Belkovskis.

Artūram Karabaņam, Jurijam Lazdovskim un Pjotram Golubevam otrā vieta. Savukārt Emzari Karcevadze, Aleksandrs Morozovs un Gaidars Mamedovs izcīnīja bronzu.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.