2024. gada 19. aprīlis
Fanija, Vēsma
+2.0 °C

„LDz Cargo/DFA” pusfinālu sāk pārliecinoši

Latvijas telpu futbola virslīgā sākušās pusfināla spēles. „LDz Cargo/DFA, atšķirībā no pirmās izslēgšanas spēļu kārtas, šoreiz cīnījās godam un pārliecinoši uzvarēja FK „Petrow” – 5:0.

Pamati uzvarai tika ielikti jau pirmajā puslaikā, kurš noslēdzās ar rezultātu 3:0. Lai gan telpu futbolā šāds rezultāts vēl negarantē panākumu, „dzelzceļniekiem” nevajadzēja lieki nervozēt, tāpēc komanda varēja lielāku vērību veltīt aizsardzībai un doties pretuzbrukumos.

Šī taktika „darbojās” visas spēles laikā, uzreiz pēc tam, kad Jans Radevičs trešajā minūtē guva vārtus. „LDz Cargo/DFA” spēlētāji ļāva pretiniekiem doties uz priekšu, piespiežot viņus kļūdīties, un pēc tam to izmantoja savā labā.

Pusfinālā uzvarētājs tiek noskaidrots sērijā līdz trim uzvarām.

Latvijas čempionāts 2018/2019. 2019. gada 13. marts

Pusfināls. Pirmā spēle. Daugavpils

„LDz Cargo/DFA” – „Petrow” – 5:0 (3:0)

Vārti: 1:0 – Radevičs (2:14), 2:0 – Halimons (9:59), 3:0 – Diakvnišvili (14:59), 4:0 – Jakuņins (30:33), 5:0 – Diakvnišvili (32:29)

„LDz Cargo/DFA”: Solims, Doncovs, Siņicins, Jakuņins, Diakvnišvili, Macuks, Tarasovs, Rasčevskis, Radevičs, Catlakšs, Halimons, Volkovs, Koļcovs, Ciršs

„Petrow”: Labuts, Cvetkovs, Lingis, Jerofejevs, Skurjats, Martins, Gorbatijs, Miks Babris, Vasiļjevs, Auziņš, Babins, Burenkovs, Matīss Babris

Komandu sodi: 1. puslaiks 3—2, 2. puslaiks 3—3

Brīdinājumi: Diakvnišvili (24:22)

Tiesneši: D. Bogdanovs, A. Makarovs, I. Caune