Ceturtdiena
Bārbala, Līksma
+6.2 °C

„Daugavpils” zaudē „Valmierai”

Latvijas futbola virslīgas čempionātā otrajā kārtā „Daugavpils” zaudēja pagājušās sezonas pastarītei „Valmierai” – 0:2. Abus vārtus daugavpilieši zaudēja puslaiku beigās.

Spēles pirmajā daļā valmierieši iesita vārtus kompensācijas laikā, savukārt otru reizi bumba „Daugavpils” vārtos ielidoja 87. minūtē.

„Rīga” uzvarēja „Mettu/LU” – 2:1. Pašreizējās čempionvienības labā pirmos vārtus guva Vladislavs Fjodorovs, kurš iepriekšējā sezonā pārstāvēja „Mettu”. Vladislavs bija laukumā visas deviņdesmit minūtes. Savukārt aizsardzībā visu spēli cīnījās komandas kapteinis Antons Černomordijs.

Savukārt Jūrmalas „Spartaka” vārtsargs Jevgeņijs Nerugals pagaidām nespēj palīdzēt savai komandai, kura piedzīvojusi jau otro zaudējumu. Šoreiz jūrmalnieki piekāpās RFS – 2:3.

„Jelgava” pieveica „Ventspili” – 2:1. Aizsardzībā visu spēli laukumā bija Viktors Litvinskis, bet vārtsargs Vladislavs Kurakins palika uz rezervistu soliņa.