Ginta, Gunda, Gunta
+13.5 °C
apmācies

„Dzelzceļnieki” uzvar otrajā spēlē

„LDz Cargo/DFA” uzvarēja Latvijas telpu futbola virslīgas pusfināla otrajā spēlē – 5:4, un sērijā izvirzījās vadībā ar rezultātu 2:0.

Daugavpiliešu pretinieki, „Petrow” komandas futbolisti, šoreiz sīvi cīnījās. Pēc pirmā puslaika rīdzinieki bija vadībā – 1:2, taču pēc pārtraukuma daugavpilieši ātri vien izvirzījās vadībā – 4:2. Taču, kad līdz spēles beigām bija palikušas mazāk nekā četras minūtes, „Petrow” samazināja rezultātu starpību līdz minimumam. Savukārt Sergejs Jakuņins pēc pusotras minūtes iesita piektos vārtus – 3:5.

„Petrow” 47 sekundes līdz spēles beigām atkal pietuvojās – 4:5, ar šādu rezultātu arī noslēdzās spēle.

Pusfināla sērija ilgst līdz trim uzvarām.