Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 22. maijs
Trešdiena
Emīlija, Visu neparasto un kalendāros neierakstīto vārdu diena
+13.9 °C
nedaudz mākoņains

Ludzā aizturēja narkotiku tirgotājus

VP Ludzas iecirkņa kriminālpolicijas nodaļa saņēma informāciju par personām, kuras, iespējams, ir saistītas ar nelikumīgu narkotisko vielu realizāciju. Minētās informācijas pārbaudei Ludzas iecirkņa likumsargi veica apjomīgas izmeklēšanas darbības un operatīvus pasākumus, kā rezultātā 13. martā Ludzā tika aizturētas divas personas – 1962. gadā dzimis vīrietis un 1998. gadā dzimusi sieviete. Izņemti 260 ml vielas, kas, visdrīzāk, ir metadonu saturošs šķidrums. Lai precīzi noteiktu konfiscētās vielas sastāvu un daudzumu, ir nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes. Pašlaik policija turpina izmeklēšanu un tiek skaidrota abu personu saistība ar minēto likumpārkāpumu.

Policija atgādina, ka par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu realizācijas nolūkā vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.