Rūdis, Rūdolfs, Viviāna
+3.7 °C
apmācies

„Daugavpils” trešajā kārtā atpūtās

Latvijas futbola virslīgas trešās kārtas spēlēs „Daugavpils” futbolisti nepiedalījās. Savukārt RFS otrajā puslaikā nodrošināja uzvaru spēlē ar „Jelgavu” – 2:1.

Zemgaliešu komandā sākuma sastāvā spēlēja Viktors Litvinskis, kuru nomainīja 84. minūtē. Savukārt Vladislavs Kurakins visu spēli pavadīja uz rezervistu soliņa.

Pirmos punktus izcīnīja Jūrmalas komanda „Spartaks”, kuras vārtus sargā Jevgeņijs Nerugals. Jūrmalnieki pieveica „Liepāju”, pateicoties vieniem vārtiem – tos guva Edgars Gauračs, kurš devās laukumā 68. minūtē, bet pēc trim minūtēm ieraidīja bumbu pretinieku vārtos.

Pērnās sezonas uzvarētāji – komandas „Rīga” futbolisti, zaudēja „Valmierai” – 0:1. Galvaspilsētas kluba sastāvā visu spēli laukumā bija Vladislavs Fjodorovs, bet Antons Černomordijs palika uz rezervistu soliņa.

„Ventspils” pieveica „Metta/LU”. Kurzemes komandā spēles beigās laukumā devās Dmitrijs Litvinskis.