Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 17. jūnijs
Pirmdiena
Artis, Artūrs
+20.1 °C
neliels lietus

Aprīlī Daugavpilī notiks džeza festivāls

No 26. līdz 28. aprīlim Daugavpilī ar Kultūras pārvaldes un Latviešu kultūras centra atbalstu notiks XVI starptautiskais džeza festivāls „Jazz Joy Spring”.

Festivāla idejas autors un organizators ir mūziķis Arnolds Grīnberts, tajā ik gadu piedalās džeza mūziķi no visas pasaules. Šogad Daugavpilī ieradīsies viesi no Vācijas, Brazīlijas, Francijas, Bulgārijas un Lietuvas. Savukārt Latviju pārstāvēs mūziķi no Rīgas Jūlija Zakirova un „RnB’ Trio”.

Organizatori pastāstīja, ka šī gada festivālā piedalīsies džeza profesionāļi, kuri dzimuši Daugavpilī un kļuvuši populāri pasaulē. Piemēram, no Brazīlijas ar kolektīvu „Tico de Moraes Duo” uzstāsies Aleksandrs Raičenoks, bet no Vācijas uz festivālu atbrauks Jans Grinberts ar internacionālu kolektīvu „Jan Grinbert Jazz Quartet”.

Lielākā daļa festivāla koncertu notiks Vienības namā, taču daži „Jazz Joy Spring” pasākumi norisināsies Marka Rotko mākslas centrā.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.