Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 24. aprīlis
Trešdiena
Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
+19.2 °C
skaidrs laiks

Ugunsgrēkos cietuši cilvēki

6. aprīlī ap pl. 14.15 VUGD saņēma izsaukumu uz Ciblas novadu, kur bija izcēlies kūlas ugunsgrēks. Ugunsdzēsējiem ierodoties notikuma vietā, kūla dega lielā platībā un liesmas bija apņēmušas arī blakus esošo neapsaimniekoto ēku un trīs šķūņus. Mēģinot nodzēst ugunsgrēku pirms VUGD ierašanās, cieta cilvēks, kurš tika nodots NMPD mediķiem. Pl. 18.56 ugunsgrēks tika likvidēts un tajā 30 hektāru platībā dega kūla un četras ēkas.

Sestdienas vakarā ap pl. 21.20 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Rēzeknes novadu, kur, saskaņā ar sākotnējo informāciju, ugunsgrēks bija izcēlies šķūnī. Ugunsdzēsējiem ierodoties notikuma vietā, ar atklātu liesmu dega dzīvojamā māja, saimniecības ēka, šķūnis un kūts 286 kv. m platībā, kā arī pērnā zāle 300 kv. m platībā. Mēģinot nodzēst ugunsgrēku pirms VUGD ierašanās, cieta cilvēks, kurš tika nodots NMPD mediķiem. Pl. 6.27 ugunsgrēks tika likvidēts.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.